TAPETÁŘSTVÍ

„Plním Vaše sny o krásných stěnách.“

— Tomáš Říha

Tapetování Praha

Tapetování

Klíč k dokonalému výsledku je bezchybná aplikace a hluboké znalosti materiálu.

Aplikuji všechny dostupné tapety, včetně těch, které vám nechám vyrobit na míru vašim představám a přáním. Tapetování mě prostě baví.

Malování

Mou předností je umění perfektní kryvosti barev, jednolitý výsledek beze šmouh a stop po tazích a precizní linkování barev pro ostrý přechod mezi odstíny. Samozřejmostí je, že znám všechny dostupné materiály.

Příprava stěn

Na podkladu závisí, jak bude výsledná aplikace úspěšná. Každá nedokonalost se promítne do koncové povrchové úpravy stěny. Aplikuji sádrové nebo disperzní stěrky, a mou předností je bezprašné broušení stěrek.

Co ještě umím?

Umím toho spoustu a na všem se lze osobně dohodnout. Dekorativní stěrky, montáže, pohledové betony, aplikace kvalitních nátěrů. Vyznám se v materiálech a vytvořím tak perfektně hladký povrch bez známek stop při aplikaci.

Tapetářství Tomáš Říha

TOMÁŠ ŘÍHA, TAPETÁŘ

„Lidé o mě říkají, že jsem kouzelník. Prý dokážu vykouzlit z jejich přání překrásnou realitu.

Já, ale vím, že to nejsou žádná kouzla a čáry. Za vším tím kouzlením je jen jedno. Naslouchám a snažím se porozumět klientově představě, jak by nový interiér měl vypadat. K ní představě přidám svou preciznost, smysl pro detail a čistotu. To vše jsem získal dlouholetou uměleckou a modelářskou činností. Když jsem zrovna nic netvořil, vzdělával jsem se na tuzemských i zahraničních školeních a výukových programech výrobců tapet, dekorativních stěrek a barev. Všechno, co jsem se naučil, využívám při realizaci vašich interiérů už od roku 1993.

A v tom mi moje práce dává smysl. Tím co umím plním vaše sny o krásných stěnách.“

 NAPSAT EMAIL

 NAJÍT NA MAPĚ

 ZAVOLAT

JAK TO PROBÍHÁ?

Celý proces řídím od začátku do konce.
Jedny ruce, jednolitý výsledek.
Nádherná stěna není jen řemeslo, je to umění.

1 UKÁŽETE MI VAŠI PŘEDSTAVU

První mě kontaktujte, telefonicky nebo emailem. Sdělte mi, o jakou realizaci se jedná – jakou máte představu, jaký je váš rozpočet. Můžete poslat obrázky z Pinterestu nebo jakékoliv jiné ukázky. Můžete si přát na vaše zdi cokoliv, vaší fantazii se meze nekladou.

2 JÁ SE POROZHLÉDNU PO MOŽNOSTECH ŘEŠENÍ

Pracuji individuálně a na míru, proto se po vašem prvním kontaktu musím zamyslet – je na trhu tapeta, kterou hledáte, dostupná? Pokud není, můžeme ji vyrobit? Kolik to bude stát? Jak zpracovat vaši představu do barev a tvarů? To vše si msím ujasnit.

3 SCHŮZKA

Na schůzku jdeme už s konkrétními informacemi. Povím vám, jaké jsou možnosti, co vše to technicky obnáší, jak dlouho bude trvat a kolik bude stát. Vy mi povyprávíte o sobě; o vkusu, domově i záměru. Vše si zaznamenám, abych mohl vaši představu přetvořit v realitu.

4 NÁVRH ROZPOČTU A TERMÍNU

S přesnou představou získanou na schůzce připravím rozpočet a navrhnout termín realizace. Jakmile si obojí odsouhlasíme, vystavím zálohovou fakturu a zajistím potřebný materiál (materiál si můžete zajistit i sami, v tom případě doporučím, kde jej nakoupit).

5 PŘÍPRAVA PŘED REALIZACÍ

Příprava prostor je dle dohody. Můžete ji provést svépomocí dle instrukcí, nebo je možné nechat vše na mně. Stěny ale v žádném případě svépomocí nepřipravujte! Nechte je v původním stavu. Přípravu provádím já (nebo můžete zadat přípravu jiné firmě, ideálně po konzultaci se mnou). Jedny ruce, jednolitý výsledek.

6 REALIZACE

Po čas realizace můžete být přítomni. Také nabízím možnost předání klíčů od upravovaných prostor, aby vaše přítomnost nebyla nutná. Vše je věc dohody. Pokud mi nebude ve vaší nepřítomnosti něco jasné, kontaktuji vás telefonicky pro upřesnění. Veškeré potřebné nářadí a pomůcky si na realizaci přivezu, vy nic nepřipravujete.

Tapetování Praha
7 ÚKLID

Hrubý úklid provedu vždy po skončení realizace. Co se týká úklidu „na čisto“, ten nabízím na objednání. Nepořádku se v žádném případě bát nemusíte ani při malování. Vše je vždy pečlivě zakryto fóliemi a zalepeno páskami. Prostory předávají vždy čisté bez stop řemeslné práce, a s vytřenými podlahami.

NEVÍTE SI RADY? NEBOJTE SE ZEPTAT.

Tapeta na míru Kavárna

Nevíte, odkud začít? Kam se podívat, co si vybrat, kde nakoupit? Nebojte se zeptat. Roky mých zkušeností jsou vám plně k dispozici v rámci celkové ceny za projekt.

CENÍK

Základní orientační sazba při ideálních podmínkách. Celková cena zakázky se liší podle stavu stěn a dalších parametrů, proto se připravuje na míru každému zákazníkovi.

350 Kč/m²